Iepazīšanas mērķis
Dzīves vieta
Vecums no
līdz
Meklēt
English
Deutch
Français
Español
Italiano
Русский
Latviski
Tumšais fons
Izvēlne
Reģistrācija
Mani draugi
Mana anketa
Mani pieraksti
Manas grāmatzīmes
Mani viesi
Meklēt draugus
Asprātis
Forums
Forums : Ieteikumi un sūdzības : maz!
inqueto 9.10.2008 23:05
vērtējums: 0  [0]  0
vendetaaa,mausns,002,ezitis 21,fejinja,spriiditis,estere77 ­,marusa un vel dazhi,kas uzpeld uz kaadu interesantu teemu... .Kaapeec tik maz paskatīties ... iemiitnieku raxta forumaa?
vendetaaa 9.10.2008 23:13
vērtējums: 0  [0]  0
vai īpaši apdāvinātai vari paskaidrot savu jautājumu?es īsti nesapratu....
djlong 10.10.2008 01:52
vērtējums: 0  [0]  0
mja..nez nez gan....
002 10.10.2008 04:48
vērtējums: 0  [0]  0
Es saprotu gan. Tu es prom no Latvijas. Tevi pārņem melanholija un ilgas kontaktēt ar dzimteni.
mausns (61) 10.10.2008 06:43
Ziņoj.: 5984
 
vērtējums: 0  [0]  0
Var jau būt, ka ir tauta, kas tiešām cer iepazīties tālejošām attiecībām caur netu un to tikai mēģina šajā saitā? Bez vēlmes komunicēt arī citās tēmās. Būtībā, slinks princips.
vendetaaa 10.10.2008 08:40
vērtējums: 0  [0]  0
ja pareizi sapratu,Tevi interesē kapēc forumā ir tik maz kas diskutē?............varu atbildēt no savas pieredzes,forumā ieklīdu nejauši aiz neko darīt un kādu laiku vispār nesapratu kas te notiek,līdz uzdūros uz abas komentāru,ātri pāršķirstīju tēmas meklējot abas komentus,jo tie aizrāva......pēc tam jau bija lielāka interese atšķetināt un saprast,kapēc aba raksta tā,nevis savādāk,kam viņa atbild............un kas atbild.Tā katru dienu ielūkojoties forumā var tikt līdzi un nepazaudēt tēmas jēgu ......
bet domāju ka pavirši ielūkojoties forumā............ir liela iespēja samežģīt smadzenes ...laikam jau tapēc tik maz drosmīgo.....
inqueto 10.10.2008 22:43
vērtējums: 0  [0]  0
1)mans pirmais koments ir atkal sacakareejies kaut kaads neprasiits spams ieliidis pa vidu... 2)netaisos te iepaziities un nav nekaadu ilgu peec Latvijas 3)shis formums ir vistiiraaka izklaide un jo vairaak tautas raxta,jo incaak...
mausns (61) 11.10.2008 09:00
Ziņoj.: 5984
 
vērtējums: 0  [0]  0
inqueto (27) rakstīja:
1)mans pirmais koments ir atkal sacakareejies kaut kaads neprasiits spams ieliidis pa vidu... 2)netaisos te iepaziities un nav nekaadu ilgu peec Latvijas 3)shis formums ir vistiiraaka izklaide un jo vairaak tautas raxta,jo incaak...


neviens jau neapgalvo, ka tu taisies iepazīties caur netu, vai emigrēt uz Abudabi!
]Vnk., ir tā pati nelaime kas citos formuos. Reizēm tauta piereģistrējas un pazūd, atstājot atz sevis vienīgi niku. Kaut kas nav ieinrteresējis. Tā rodas tās websaitu mirušās dvēseles.
Otrs variants un arī , manuprāt, ticams - mēs te dzīvojamies iepazīšanās serverī un daļa tautas tiešām meklē reālas iepazīšanās variantus dzīvei, dvēselei un visam pārējam. Ne jau visiem ir forši komunicēt tā pat.

Uz augšu  

 
* Ziņojumus var rakstīt tikai piereģistrētie lietotāji
Piereģistrēties

  © faces.eu Rakstīt mums  
Top.LV