Iepazīšanas mērķis
Dzīves vieta
Vecums no
līdz
Meklēt
English
Deutch
Français
Español
Italiano
Русский
Latviski
Tumšais fons
Izvēlne
Reģistrācija
Mani draugi
Mana anketa
Mani pieraksti
Manas grāmatzīmes
Mani viesi
Meklēt draugus
Asprātis
Forums
Forums : Ieteikumi un sūdzības : Pilseta
  << Iepriekšējā  |  1, 2  |  Nākamā >>  
Ikst_ite (50) 2.06.2011 22:31
Ziņoj.: 4567
 
vērtējums: 0  [0]  0
Kā tad, papīrs (t.i., datora zilais ekrāns) jau pacieš visu, raksti, ko gribi ... i bildi var visādu ielikt ...
She1 (53) 3.06.2011 20:41
Ziņoj.: 3085
 
vērtējums: 0  [0]  0
Te , taču, lūdza adminu palīdzību, tā kā viss būs pa īsto
Ikst_ite (50) 3.06.2011 22:17
Ziņoj.: 4567
 
vērtējums: 0  [0]  0
Viss jau ir kārtībā.
Vai Tu jau ierakstīji pilsētu, kurā dzīvo?
ezitis21 (61) 4.06.2011 03:55
Ziņoj.: 5271
 
vērtējums: 0  [0]  0
Bundu (22) rakstīja:
Katram savs viedoklis


Protams. Un cita viedokli arī vajag respektēt. Taču ko par Tevi domās potenciālā draudzene, ja jau no paša sākuma sāksi tēlot kalnu (ne Muhamedu)?
ezitis21 (61) 4.06.2011 04:00
Ziņoj.: 5271
 
vērtējums: 0  [0]  0
Zalaman (26) rakstīja:
She1 (40) rakstīja:
Nebūtu slikti arī konta stāvokli un Nr.......un vai mazgā zeķes un vai daudz ēd un vai ir labs dēls/meita..... kaut ko aizmirsu ?


Nu tur gribi lai biografiju un sodamibu arii...


...un deklarējamo īpašumu sarakstu pie viena
Bundu (35) 5.06.2011 03:54
Ziņoj.: 9
 
vērtējums: 0  [0]  0
ezitis21 (48) rakstīja:
Zalaman (26) rakstīja:
She1 (40) rakstīja:
Nebūtu slikti arī konta stāvokli un Nr.......un vai mazgā zeķes un vai daudz ēd un vai ir labs dēls/meita..... kaut ko aizmirsu ?


Nu tur gribi lai biografiju un sodamibu arii...


...un deklarējamo īpašumu sarakstu pie viena


kads te vispar sakars ir teeloshanai?
Zalaman 5.06.2011 14:08
vērtējums: 0  [0]  0
Vispar jau tema bija par pilsetu un tas ta ka butu atrisinats...
She1 (53) 6.06.2011 21:10
Ziņoj.: 3085
 
vērtējums: 0  [0]  0
Nu kāpēc tik pieticīgi, ...a' ja nu kāds ...miljonārs starp mums?
Bundu (35) 7.06.2011 05:21
Ziņoj.: 9
 
vērtējums: 0  [0]  0
Izskatas , ka shis portals varetu iegut titulu par vienu no neapmekletakajiem portaliem eiropaa! , nja ta nu tas ir to es esmu noverojis
mausns (61) 7.06.2011 05:24
Ziņoj.: 5984
 
vērtējums: 0  [0]  0
Bundu (22) rakstīja:
Izskatas , ka shis portals varetu iegut titulu par vienu no neapmekletakajiem portaliem eiropaa! , nja ta nu tas ir to es esmu noverojis


tu ne sezonā esi ieskatījies - tagad iestājusies tā pati problēma, kas lielākai daļai lvalsts portālu - vasara, kaests laiks, pikniki pie ūdeņiem, tusiņi zaļā pļavā.....
Zalaman 7.06.2011 08:31
vērtējums: 0  [0]  0
To es ar jutu sava portala ka ir vasara, bet tas ir japaredz un tur neko nevar padarit. bet cik zinu tad krievu puse sie tur visu laiku ko cibinas...
mausns (61) 7.06.2011 13:24
Ziņoj.: 5984
 
vērtējums: 0  [0]  0
Manam portālam sanāca "bļin, vasara un megaplusi". Līdz ar to serveris "uzcepās" un top mainītas kaut kādas detaļas. Līdz ar to viņā pat iekšā netiek. bet cerība (kas mirst ilgi un mokoši, jo mirst pēdējā) ir pārskatāmā nākotnē viņu atkalredzēt globālajā tīmeklī un pēc esošās kastes atjaunošanas pārtupināt to uz citu kasti, kas ir puslīdz pasargāta (vismaz mehāniski) no "uzcepšanās" un ar sakarīgāku provaideri.
Zalaman 7.06.2011 17:44
vērtējums: 0  [0]  0
man gan nekas necepas... viss strada ik pa laikam kadi sikumi gadas bet tas neispaido.
Talismans7 (53) 7.06.2011 18:23
Ziņoj.: 2580
 
vērtējums: 0  [0]  0
mausns (48) rakstīja:
Manam portālam sanāca "bļin, vasara un megaplusi". Līdz ar to serveris "uzcepās" un top mainītas kaut kādas detaļas. Līdz ar to viņā pat iekšā netiek. bet cerība (kas mirst ilgi un mokoši, jo mirst pēdējā) ir pārskatāmā nākotnē viņu atkalredzēt globālajā tīmeklī un pēc esošās kastes atjaunošanas pārtupināt to uz citu kasti, kas ir puslīdz pasargāta (vismaz mehāniski) no "uzcepšanās" un ar sakarīgāku provaideri.


Es Tev jau pusdadu atpakal teicu, ka jamaina provaiders. Serveri sada veida kaut kas nokupet var tikai tad, ja tiek taupits uz tehniku. Nemaz nebrinitos, ka tas serveris ir parblivets ar web lapam, del ka ta darbiba bremzejas.
Ja godigi, nezinu nevienu LV serveru turetaju ar labu servisu, kura ietilptu normals pakalpojumu klasts par adekvatu cenu.
P.S.
Ceru, ka saita back-up taisi regulari.
mausns (61) 7.06.2011 23:02
Ziņoj.: 5984
 
vērtējums: 0  [0]  0
Talismans7 (40) rakstīja:
mausns (48) rakstīja:
Manam portālam sanāca "bļin, vasara un megaplusi". Līdz ar to serveris "uzcepās" un top mainītas kaut kādas detaļas. Līdz ar to viņā pat iekšā netiek. bet cerība (kas mirst ilgi un mokoši, jo mirst pēdējā) ir pārskatāmā nākotnē viņu atkalredzēt globālajā tīmeklī un pēc esošās kastes atjaunošanas pārtupināt to uz citu kasti, kas ir puslīdz pasargāta (vismaz mehāniski) no "uzcepšanās" un ar sakarīgāku provaideri.


Es Tev jau pusdadu atpakal teicu, ka jamaina provaiders. Serveri sada veida kaut kas nokupet var tikai tad, ja tiek taupits uz tehniku. Nemaz nebrinitos, ka tas serveris ir parblivets ar web lapam, del ka ta darbiba bremzejas.
Ja godigi, nezinu nevienu LV serveru turetaju ar labu servisu, kura ietilptu normals pakalpojumu klasts par adekvatu cenu.
P.S.
Ceru, ka saita back-up taisi regulari.


Bekaps ir un tas materiāls, kas bija beidzamais likc, arīdzan saglabājies; pat māsa gōogle un paskatīties ... us saindeksējuši. (globālās cūcenes gadījumā paskatīties ... ir samērā idals varianc lai ko sadabūtu atpakaļ, ja nu kas).
Kaut gan - manā pašreizējā situācijā - serverkaste un viņas provaideris tup kaut kur ap Āģenīti (vai Uzvaras parku), bet es - Imantā.
Pankūka un visa necenzējamā leksika.
Attaisnojums šajā gadījumā - pagaidām par hostēšanos 0,00 Ls; domēns - nepilni 8,- Ls reizi 2 gados.
top apsvērta finansēšana, lai pārkārtotu esošo situāciju.
Zalaman 8.06.2011 10:47
vērtējums: 0  [0]  0
Nu ja kas man uz servera butu briva vietina prieks tevis par runajamu cenu...
  << Iepriekšējā  |  1, 2  |  Nākamā >>  

Uz augšu  

 
* Ziņojumus var rakstīt tikai piereģistrētie lietotāji
Piereģistrēties

  © faces.eu Rakstīt mums