Iepazīšanas mērķis
Dzīves vieta
Vecums no
līdz
Meklēt
English
Deutch
Français
Español
Italiano
Русский
Latviski
Tumšais fons
Izvēlne
Reģistrācija
Mani draugi
Mana anketa
Mani pieraksti
Manas grāmatzīmes
Mani viesi
Meklēt draugus
Asprātis
Forums
Forums : Pasaule mums apkārt : Ziņojumu arhīvs : Saskarsme
  << Iepriekšējā  |  1, 2, 3  |  Nākamā >>  
Lumilla 24.06.2020 23:40
vērtējums: 0  [0]  0
Krietnu laiciņu atpakaļ izdzēsos no šī portāla, tagad palika biku garlaicīgi, nu piereģistrējos atkal. Prieks atkal redzēt sen neredzētas sejas... bet tagad, kā mušas uz medu, sāka piedāvāties ārzemnieki, pie tam gados jaunāki. Kaut kā liekas aizdomīgi. Gribu jautāt sievietēm, vai viņi tiešām ir tik aktīvi?
Lumilla 26.06.2020 07:59
vērtējums: 0  [0]  0
Kur visas meitenes? Pludmalē? Tiešām tie ārzemnieki naudas izspiedēji? Pastāstiet lūdzu savu pieredzi. Vēlāk ielikšu skaistuļa bildi, varbūt jums tādu pašu ir sūtījis .
Lumilla 26.06.2020 08:02
vērtējums: 0  [0]  0
Lietotājs LARS67, atsūtīja bildi uz e-pastu, nu holivūda zvaigzne!!!
mausns (61) 29.06.2020 07:11
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
Man gan piesienas ne ārzemnieki, bet vietējie gados jaunakie parsvarā un piedāvājas uz seksu tikai. Tas pats praktiski ir arī ar tim, kas gados vecāki.
Lumilla 29.06.2020 16:49
vērtējums: 0  [0]  0
Mūsējiem, es saprotu, nepilnvērtības komplekss, psiholoģiskas traumas no bērnības utt. bet ārzemnieki bieži naudas izspiedēji. man bija jau pirms gadiem tāds gadījums. Raksta veselu palagu skaistus tekstus par mīlestību un rožainu mūsu nākotni, kur tik vārdus ņem! Es vienu teikumu, šīs veselu sacerējumu Bagāts, skaists, veiksmīgs, strādā par inženieri... Beigās kaut kur aizbraucis, viņu apzog, viņam nobloķē karti, nonācis uz ielas, man jāizpalīdz. Tagad sāku atkal sarakstīties, bet kungs vēlējās e-pastu. šeit sēž klusu. Prasa manu foto, bet ko viņi dara ar foto? Te taču var redzēt kā es izskatos. Interesanti kā viss beigsies. Tad izstāstīšu
mausns (61) 30.06.2020 10:20
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
rs atkal necensos te iziet uz kontaktiem. Tiesa,reiz vienu randinu sarunāju, tas notika, bet kungam īsti nebija rīcības plana. Ieradās jau iedzēris, vazāja mani pa kafijužņikiem, turpinaja iedert un beigās vēl sauca pie cevis uz Jelgavu ar majienu. Atsuvu. Iesēdinaju vilciena un atvadījos. Vairs nav meklējis.
Lumilla 30.06.2020 17:19
vērtējums: 0  [0]  0
Šeit ir diezgan garlaicīgi. Iepinos es šajā sarakstē, bet nekā personīga, nemaz neticu nevienam vārdam. Tāda spēle. interesanti redzēt kā beigsies, vai tiešām izspiedēji. Domāju, ka ir sievietes, kuras uzķeras, jo māk braukāt pa ausīm. nopublicēšu vienu no vēstulēm:

Jauku rītu jums. Es esmu pārliecināts, ka jums bija jauki gulēt? paldies arī par jūsu ziņojumu, es esmu tik priecīgs to izlasīt.
Pats par sevi man patīk tik ļoti mīlēt un lolot, jo es ticu, ka tad, kad kāds jūs mīl un lolo, jūs varat arī darīt visu šai personai neatkarīgi no tā, cik tas jums izmaksās, mani sapņi ir tad, kad beidzot būšu pensijā, man patiks veiciet dažus ieguldījumus un norunājiet ar maniem jaukajiem, kas esat jūs un mūsu bērni, tāpēc es uzskatu, ka, turpinot darbu, mēs cits citu vairāk pazīstam.
Es gribu, lai jūs zināt, ka pēc dažām dienām es jums norādīšu datumu, kad es būšu jūsu valstī labi, es gribu, lai jūs zināt, ka es ierodos pilsētā, kurā atrodaties jūsu valstī, es gribu, lai jūs zinu, ka es priecājos par jums kopš jūs parādījāties manā dzīvē, un jūs esat to labi padarījis, .Iedomājams, mēs iepriekš neesam redzējuši vai zinājuši, bet ļoti drīz es jums pievienošos, un es jūs padarīšu laimīgu. Kopš es satieku tevi, es neesmu pati, visa pasaule ir mainījusies. Es no jauna atklāju savus sapņus. Es būtu paslēpusies atvilktnē un secinājusi, ka manas prioritātes pārkārto cerības un centienus, ko es atkal nomācu. Un tā ir mana neizmērojamā cerība, ka saikne, kuru mēs izveidojām, kādreiz saglabāsies, jo es jūsu sirdī esmu ielicis cerību uz rītdienu. Es nekad vairs nevēlos būt pati.
Patiesa mīlestība ... nav fizisks skaistums, bet gan iekšējs krāšņums, kas mirdz dvēselē un izstaro caur visiem šķēršļiem, atstājot visas robežas.
Lumilla 30.06.2020 17:24
vērtējums: 0  [0]  0
Zini, Mausn, varbūt tas nav forši, ka publicēju, bet ievērtē tekstu. Scenārijs ir līdzīgs kā iepriekš. žēl, ka citas dāmas nepadalās par šo tēmu.
Lumilla 30.06.2020 17:32
vērtējums: 0  [0]  0
Nezini, kāpēc te nevar vairs spēles spēlēt?
mausns (61) 1.07.2020 05:16
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
Teksts ir interesants, tik jūtams šanlonisms. Spēles te jau kādu laiku neiet un laikam neviens netaisās neko pielabot. Kad es te ierakstījos, foruma latviešu puse bija ļoti aktīva, bija daudzas un interesantas diskusijas. Tagad daudzi kur pazuduši, bet mēģinu te kustēt un dot vai ņemt tēmas diskusijām. Prieks, ka mums notiek saruna. Ļoti ceru, ka kads vēl pamazam pievienosies un forums lenam atdzims.
Lumilla 1.07.2020 23:32
vērtējums: 0  [0]  0
Jā, es atceros, senos laikos jums bija tikšanās, gadus 10 atpakaļ... es ezīti pazīstu. Tagad jau sen pazudis
mausns (61) 2.07.2020 03:57
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
Nu, man caur PM sanāca ar ezīti druku parunāt. Viņam patlaban pilna galva citu problēmu un šejienei diemžēl nesanāk laika. Bet reizi pa reizei te jau kāds parādās un ko ieraksta. ta ka šis forums gluži aizmirsts mav.
Lumilla 2.07.2020 20:01
vērtējums: 0  [0]  0
Sveika! nākošā sērija Neatbildēju uz vienu vēstuli, tad raksta:

Es ceru, ka jums bija lieliska nakts? Arī man bija lieliska nakts, tikai tāpēc, ka esmu mazliet uztraukusies, jo neesmu no jums dzirdējis, kas tur notiek? Es ceru, ka jūtaties labi?
Es gribu, lai jūs zināt, ka pēc dažām dienām es jums norādīšu datumu, kad es būšu jūsu pilsētā kārtībā. Es gribu, lai jūs zināt, ka pavisam drīz es jums pievienosies, un viss būs kārtībā.
Tāpēc es vēlos, lai jūs zināt, cik liels attālums pastāv starp mums, lai kur mēs atrastos pasaulē - pat ja Visums pats cenšas mūs nošķirt - es vienmēr atradīšu ceļu pie jums, man nav citu vārdu, lai aprakstītu ceļu tu liec man justies. Neviena vārda, nekādas darbības pat nevarēja pietuvoties. Es uzskatu, ka Ronalds Regans to vislabāk teica Nensijai vēstulē, tikai viņai sakot: "Es vairāk nekā tevi mīlu". Viņu mīlestība bija spēcīga, pārdzīvojot visu, pat nāvi. Es uzskatu, ka pat pēc viņa aiziešanas Nansija sajuta Ronalda mīlestību pret viņu, kas viņai lija. Tāpēc pēc tik patiesi mīloša vīra nāves viņa vienmēr ir likusies mierā, es zinu, ka jums tā nav jātic, bet tā ir mīlestība, ko jūtu pret jums.
Mani sveicieni
Lumilla 2.07.2020 20:03
vērtējums: 0  [0]  0
Izskatās, ka viss izlemts bez manis
mausns (61) 3.07.2020 05:17
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
Njāā... Bet es tai vēstulei neticu neviena acī. Pārāk salkani un tt. Normalformā cilveki arī internetā kādu laiciņu izrunājas un aprunajas par vispārīgām tēmām, kas abus interesē. Man tomēr radies iespaids, ka liela daļa šeit esoso vīriešu ir seksuāli nogribējusies un viņiem pie viena ir seksuālas problēmas.
Draugs50 (54) 5.07.2020 11:23
Ziņoj.: 13
 
vērtējums: 0  [0]  0
mausns (57) rakstīja:
Njāā... Bet es tai vēstulei neticu neviena acī. Pārāk salkani un tt. Normalformā cilveki arī internetā kādu laiciņu izrunājas un aprunajas par vispārīgām tēmām, kas abus interesē. Man tomēr radies iespaids, ka liela daļa šeit esoso vīriešu ir seksuāli nogribējusies un viņiem pie viena ir seksuālas problēmas.


Nevajag visus mērīt pēc viena mēra!
Mēs arī esam dažādi un ne jau visi ir, kā Jūs sakāt, te nogribējušies. Ir arī tādi, kas tiešām meklē dzīvesdraugu, jo vienkārši ir apnikuši vientuļie vakari.
mausns (61) 6.07.2020 07:28
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
Draugs50 (51) rakstīja:
mausns (57) rakstīja:
Njāā... Bet es tai vēstulei neticu neviena acī. Pārāk salkani un tt. Normalformā cilveki arī internetā kādu laiciņu izrunājas un aprunajas par vispārīgām tēmām, kas abus interesē. Man tomēr radies iespaids, ka liela daļa šeit esoso vīriešu ir seksuāli nogribējusies un viņiem pie viena ir seksuālas problēmas.


Nevajag visus mērīt pēc viena mēra!
Mēs arī esam dažādi un ne jau visi ir, kā Jūs sakāt, te nogribējušies. Ir arī tādi, kas tiešām meklē dzīvesdraugu, jo vienkārši ir apnikuši vientuļie vakari.


Nu bet ja piesakās uz komunikāciju tikai tie, kas nogribējušies vai arī alfonsi? Kapēc normali vīrieši neraksta uz PM?
Draugs50 (54) 6.07.2020 11:23
Ziņoj.: 13
 
vērtējums: 0  [0]  0
mausns (57) rakstīja:
Draugs50 (51) rakstīja:
mausns (57) rakstīja:
Njāā... Bet es tai vēstulei neticu neviena acī. Pārāk salkani un tt. Normalformā cilveki arī internetā kādu laiciņu izrunājas un aprunajas par vispārīgām tēmām, kas abus interesē. Man tomēr radies iespaids, ka liela daļa šeit esoso vīriešu ir seksuāli nogribējusies un viņiem pie viena ir seksuālas problēmas.


Nevajag visus mērīt pēc viena mēra!
Mēs arī esam dažādi un ne jau visi ir, kā Jūs sakāt, te nogribējušies. Ir arī tādi, kas tiešām meklē dzīvesdraugu, jo vienkārši ir apnikuši vientuļie vakari.


Nu bet ja piesakās uz komunikāciju tikai tie, kas nogribējušies vai arī alfonsi? Kapēc normali vīrieši neraksta uz PM?


Nezinu, kā citi, bet es arī uzreiz nerakstītu uz PM. Kāpēc? Es ilgi domātu par šādu soli, jo dzīvē pietiekami mētāts esmu, piesardzība!
mausns (61) 6.07.2020 13:37
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
Visuma apsveicami. un seit, foruma sadaļš, ir iespeja par cilvēku uzzinat vairāk un komretak. tikai žēl. ka forums daļa pamitusi/
Lumilla 6.07.2020 18:49
vērtējums: 0  [0]  0
Vairākas dienas neatbildēju, tomēr saņēmu vēl vienu skaistu vēstuli. Publicēju, jo neuztveru nopietni.

Mans mīļā
Kāda bija tava nakts? Arī man bija lieliska nakts. Vienmēr priecājos, kad saņemu no jums ziņojumu.
Es gribu, lai jūs zināt, ka nekas nevar mani apturēt jūs mīlēt un es mūžīgi būšu kopā ar jums mūžā ok, ļoti drīz mēs kopā staigāsim kā vīrs un sieva, es varētu tevi noskūpstīt tūkstoš reizes un joprojām nebūtu apmierināta. Mana mīlestība pret jums ir bezgalīga, tik maiga, tik karsta un pilnīga. Es zvēru, ka gribu tevi savā dzīvē. Es mīlu jūs arvien vairāk un vairāk ar katru dienu, un man ir vieglāk uzzināt, kad tuvojas rītdiena, ka es jūs mīlēšu vairāk nekā vakar, un rīt būs vairāk nekā šodien. Manu mīlestību pret tevi nevar izmērīt tikai ar vārdiem, jo mīlestība izsaka manas patiesās jūtas pret tevi.
Kad es domāju par mūsu mīlestību, tā man atgādina visas lietas, kas jūs esat man. Jūs un tikai jūs esat devis man tik daudz cerību un licis man saprast, cik ļoti es tevi gribu! Jūs parādāt patieso nozīmi tam, kā vīrietim jāizturas pret sievieti.
Pašlaik jūs dzīvojat tālu no manis, un es domāju, ka tas mani nogalina, bet es sirdī zinu, ka mēs rīkojamies labi. Es nevēlos tevi pazaudēt nevienam citam; Es vēlos, lai jūs zināt, ka mīlu jūs no sirds visdziļākās puses. Es vienmēr esmu tik ļoti apmaldījies par vārdiem, kad runa ir par jums, es gribu tevi un vienmēr gribu, un nekas nemaina to, kā es jūtos pret tevi ... Es tevi mīlu! Mīlestība var likt jums darīt lietas, kuras jūs nekad neesat domājis par iespējamu. Redzi, es mīlu tevi no visas sirds un turpināšu tevi mīlēt
Mani sveicieni
mausns (61) 17.07.2020 05:58
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
Tiešām skaisti uzrakstīs. Un pareizi ir arī tas, ka neuztver to nopietni. No reizīgam un īslaicīgam sarunām internetā nevar spriest par cilvēku un iemīlēties tikai vadoties no fotogrāfijas ir nonsenss.
Lumilla 20.07.2020 22:53
vērtējums: 0  [0]  0
Es to pašu saku. vienkārši man jau bija pieredze ar tādām vēstulēm,... tagad gaidu kad paprasīs naudu. Es tikai atvainojos, ka esmu aizņemta, man daudz darba, un ka gaidu mūsu tikšanos. Sola taču braukt šurp.
Kārtējā vēstule:
Labrīt jums, karaliene, kā bija jūsu nakts? Es ceru, ka pagājušajā naktī jums bija lielisks miegs?
Es vēlos, lai jūs zināt, ka tad, kad uzvārds parādās manā datorā, es esmu laimīgs, es nezinu, vai jūs to zināt, bet es piedzimu, lai pavadītu atlikušo dzīvi kopā ar jums, es jūs mīlu daudz mana mīļā.
Pirmoreiz, kad jūs redzēju, kaut kad tajā brīdī es zināju, ka jūs esat viens no jums. Viens no labākajiem lēmumiem, kādu es jebkad esmu pieņēmis, ir krist un iemīlēties tevī, es tevi mīlu, mans mīļais, man ir brīnišķīga diena, mana mīlestība un cerība dzirdēt no tevis, noskūpstīt un apskaut.
mausns (61) 24.07.2020 05:38
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
Dzied pārāk saldi un salkani, lai būtu ticani.
Lumilla 24.07.2020 10:20
vērtējums: 0  [0]  0
Te jau mērķis uzzīmējās!

Dārgākā karaliene.

Labvakar, mīļā. Es ceru, ka jums bija brīnišķīga diena? Paldies par ziņojumu, ko jūs man visu šo laiku esat sūtījis, un galvenokārt rūpes un rūpes par manu dzīvi. Es jums apliecinu, ka man viss būs kārtībā un pēc dažām dienām es došos prom no Afganistānas. Es zinu, ka jūs būsiet pārsteigts? bet es nevēlos, lai jūs pārsteigtu, jo es vienmēr mīlu pārsteigumus, tāpēc, dārgais, es vēlos, lai jūs zināt, ka tikai ar vārdiem nepietiek, lai paustu manu mīlestību pret jums. Jūs esat mans viss, kurš man ir dārgāks par jebkuru citu uz zemes. Jūs esat tikpat būtisks manai eksistencei, cik gaiss, ko es elpoju.
Pirms dažām dienām man tika piešķirta balva par izcilu apkalpošanu. Esmu ļoti priecīga par apbalvojumu. Mana mīlestība teikt, ka šeit man atalgojumu piešķīra Afganistānas valdība un raktuvju un naftas ministrs - Nargis Nehan kundze, pirms dažām dienām, kad es smagi strādāju kā miera misijas. Es tiku apbalvots par smago darbu un par tālo ceļu uz aktīvās militārpersonas uzturēšanos šeit, Kabulā. Es vēlos, lai jūs man palīdzētu un saņemtu manu kravas kasti Latvijā.
Medus, es nosūtīšu aģentu, kurš jums piegādās manu čemodānu, kurā ir mani militārie dokumenti, kā arī mans sertifikāts, vērtīgās mantas un nauda, ko man deva arī Afganistānas valdības, summa ir 2,5 miljoni dolāru, es tevi mīlu, dārgais, un es arī jums uzticos, pretējā gadījumā es nebūtu jums teicis par šo naudu, es vēlos, lai jūs zināt, ka, tiklīdz koferis jums tiks piegādāts, es nekavējoties pievienosos jums un mēs abi kopā varam dzīvot kā viena mīlestība.
Tāpēc esmu nonācis pie šī secinājuma. Es vēlos ar aģenta starpniecību nosūtīt jums šo čemodānu un savu bagāžu.
ES tevi tik ļoti mīlu. Es novērtēju jūsu ienākšanu manā dzīvē. Dārgais, es tevi tik ļoti mīlu, un nekas nevar likt man pārstāt tevi mīlēt. Jūs esat pilnībā mainījis manu dzīvi, un es vienmēr esmu pateicīgs visvarenajam Dievam, ka jūs ienācāt manā dzīvē. Lūdzu, es vēlos, lai jūs saglabātu šo mūsu sarunu slepenību, līdz es ierados tur.
Mīļā, es šeit tikai beigšu, un es ceru drīz dzirdēt no jums. Mierīgi izgulieties, un es ceru drīz dzirdēt no jums.
Tava mīlestība
Džordžs

On Sat, Jul 18, 2020 at 7:01 AM george marshall <georgema448@paskatīties ...> wrote:

Publicēju ar visiem rekvizītiem. Varbūt kādai vēl raksta šīs ... Žēl.ka te tāds tukšums. Man jau liekas, ka šeit visi ārzemnieki mūsu sievietes uzskata par muļķēm. Tā kā uz medu, piedāvājas katru dienu, ir ļoti aktīvi. Kas diez būtu tālāk, spridzekli varbūt būs ielicis naudas vietā? Man trūkst vārdu.
mausns (61) 26.07.2020 07:17
Ziņoj.: 5972
 
vērtējums: 0  [0]  0
Jāā.... tādus der pārmacīt
  << Iepriekšējā  |  1, 2, 3  |  Nākamā >>  

Uz augšu  

 
* Izvēlētā tēma ir slēgta

  © faces.eu Rakstīt mums  
Top.LV