Iepazīšanas mērķis
Dzīves vieta
Vecums no
līdz
Meklēt
English
Deutch
Français
Español
Italiano
Русский
Latviski
Tumšais fons
Izvēlne
Reģistrācija
Mani draugi
Mana anketa
Mani pieraksti
Manas grāmatzīmes
Mani viesi
Meklēt draugus
Asprātis
Forums
Forums : Pasaule mums apkārt : Ziņojumu arhīvs : Saskarsme
  << Iepriekšējā  |  1, 2, 3  |  Nākamā >>  
mausns (61) 13.11.2020 06:49
Ziņoj.: 5984
 
vērtējums: 0  [0]  0
Izklausās pēc slazda. Aizraksti viņam, ka slikti zinamiem cilvēkiem nekadus savus datus nesūti un ar naudas lietam vēl jo mazak krāmējies. Paskaties, kas tad notiks.
mausns (61) 15.11.2020 05:52
Ziņoj.: 5984
 
vērtējums: 0  [0]  0
Ka jau paredzēju. Nedaudz sarakstījos ar vienu it kā ASV virsnieku, kuru ANO nosūtījusi uz tuvajiem austrumiem dienēt. Saruna gan visu laiku slīpa sanāca, jo pārsvarā par ņaudēšanu cik viss ir slikti un atvaļinājumā no šis teritorijas prom netiek. Tagad sākas naudas lūgšana kaut kādam mistiskam darījumam. uzreiz pārtraucu sarunu ar frāzi, ka slikti zinamiem cilvēkiem nedodu naudu un vispār man viņas nav tik daudz, lai vispār varētu jel kādam aizdot.
Lumilla 28.11.2020 19:56
vērtējums: 0  [0]  0
Mausn, nevaru neuzrakstīt.... Kārtējo reizi atvados no jums, kas zin, varbūt vēl kādreiz atgriezīšos, kaut , domāju, ka nē. Lai visiem labi klājas, neslimojiet!
mausns (61) 29.11.2020 03:56
Ziņoj.: 5984
 
vērtējums: 0  [0]  0
LUdmila pazudusi no sarakstes.... Kaut arī viņas peējais posts bija diskusijas vērts. žēl.
mausns (61) 4.12.2020 13:41
Ziņoj.: 5984
 
vērtējums: 0  [0]  0
Tikko izdes atšūt vienu naudas kāsēju, kas dziedāja lakstigalas balsī, lai tuikai es vina dēļ izdotu naudiņu, kuras man lapšai knapi pietiek.
Kas noticis ar Ludmilu? Pati delitējusies vai arī sistēma izlema delitēt?
  << Iepriekšējā  |  1, 2, 3  |  Nākamā >>  

Uz augšu  

 
* Izvēlētā tēma ir slēgta

  © faces.eu Rakstīt mums