Iepazīšanas mērķis
Dzīves vieta
Vecums no
līdz
Meklēt
English
Deutch
Français
Español
Italiano
Русский
Latviski
Tumšais fons
Izvēlne
Reģistrācija
Mani draugi
Mana anketa
Mani pieraksti
Manas grāmatzīmes
Mani viesi
Meklēt draugus
Asprātis
Forums
Forums : Ieteikumi un sūdzības : Maza probleeminja!
Buciite 1.11.2006 18:54
vērtējums: 0  [0]  0
Nezinju vai veel kaadam taa ir, bet man uz vakaru neiet vse.lv!!! Varbut mans nets vainigs, bet tajaa pashaa laikaa visur citur varu ieet, bet ne vse.lv! Briizhiem mani tas sadusmo
Hameleon (41) 1.11.2006 23:11
Ziņoj.: 7846
 
vērtējums: 0  [0]  0
Buciite (21) rakstīja:
Nezinju vai veel kaadam taa ir, bet man uz vakaru neiet vse.lv!!! Varbut mans nets vainigs, bet tajaa pashaa laikaa visur citur varu ieet, bet ne vse.lv! Briizhiem mani tas sadusmo


Vai tev gadījumā nav apollo provaideris? Man darbā šī firma čakarēja smadzenes kādu laiku. Dažas lapas iet, dažas neiet un tās kurās es bieži uzturos tieši neiet, bet kolēģiem, kas ir savienoti vienā tīklā - iet bet neiet citas
Buciite 2.11.2006 13:24
vērtējums: 0  [0]  0
Hameleon (24) rakstīja:
Buciite (21) rakstīja:
Nezinju vai veel kaadam taa ir, bet man uz vakaru neiet vse.lv!!! Varbut mans nets vainigs, bet tajaa pashaa laikaa visur citur varu ieet, bet ne vse.lv! Briizhiem mani tas sadusmo


Vai tev gadījumā nav apollo provaideris? Man darbā šī firma čakarēja smadzenes kādu laiku. Dažas lapas iet, dažas neiet un tās kurās es bieži uzturos tieši neiet, bet kolēģiem, kas ir savienoti vienā tīklā - iet bet neiet citas


Nezinju....Es vispār nezinju, kas ir provaideris
double_g (42) 2.11.2006 14:09
Ziņoj.: 238
 
vērtējums: 0  [0]  0
Buciite (21) rakstīja:
Hameleon (24) rakstīja:
Buciite (21) rakstīja:
Nezinju vai veel kaadam taa ir, bet man uz vakaru neiet vse.lv!!! Varbut mans nets vainigs, bet tajaa pashaa laikaa visur citur varu ieet, bet ne vse.lv! Briizhiem mani tas sadusmo


Vai tev gadījumā nav apollo provaideris? Man darbā šī firma čakarēja smadzenes kādu laiku. Dažas lapas iet, dažas neiet un tās kurās es bieži uzturos tieši neiet, bet kolēģiem, kas ir savienoti vienā tīklā - iet bet neiet citas


Nezinju....Es vispār nezinju, kas ir provaideris


Tas ir interneta piegādātājs
Hameleon (41) 2.11.2006 14:16
Ziņoj.: 7846
 
vērtējums: 0  [0]  0
...kuram maksā naudu
Buciite 2.11.2006 17:06
vērtējums: 0  [0]  0
Hameleon (24) rakstīja:
...kuram maksā naudu


Aaaaa skaidrs Man ir bezvadu internets izzi, bet viņš man neiet uz pilnu jaudu
AsnateRacing 3.11.2006 01:23
vērtējums: 0  [0]  0
Biki ne pa tēmu, bet nu negribu jaunu topiku cept

Vai ir iespējams uzlikt to fīču, ka nospied foruma sākumlapā linku un visas tēmas parādās kā izlasītas?
avene 26.03.2007 19:12
vērtējums: 0  [0]  0
Ko darīt, ja ir saņemta vēstule un viņu nevaru izlasīt, never vaļā, lūdzu palīdziet! . Jau iepriekš pateicos
Neils (54) 14.08.2007 17:43
Ziņoj.: 1
 
vērtējums: 0  [0]  0
ir tak citi varianti kā iepazīties provaiders nava, ledusskapi vaļā nedabū.... Jautrīši
spogulis 14.08.2007 18:40
vērtējums: 0  [0]  0
Buciite (22) rakstīja:
Nezinju vai veel kaadam taa ir, bet man uz vakaru neiet vse.lv!!! Varbut mans nets vainigs, bet tajaa pashaa laikaa visur citur varu ieet, bet ne vse.lv! Briizhiem mani tas sadusmo


noteikti blīve vainīga...
Nikola_ (50) 15.08.2007 18:13
Ziņoj.: 51
 
vērtējums: 0  [0]  0
Neils (38) rakstīja:
ir tak citi varianti kā iepazīties provaiders nava, ledusskapi vaļā nedabū.... Jautrīši


Un kādi ir tie citi varianti ? Pastāstīsi ????

Uz augšu  

 
* Ziņojumus var rakstīt tikai piereģistrētie lietotāji
Piereģistrēties

  © faces.eu Rakstīt mums