Iepazīšanas mērķis
Dzīves vieta
Vecums no
līdz
Meklēt
English
Deutch
Français
Español
Italiano
Русский
Latviski
Tumšais fons
Izvēlne
Reģistrācija
Mani draugi
Mana anketa
Mani pieraksti
Manas grāmatzīmes
Mani viesi
Meklēt draugus
Asprātis
Forums
Forums : Ieteikumi un sūdzības : Kāpēc draudzību "filtrē"?
Axman (70) 23.07.2006 10:46
Ziņoj.: 3
 
vērtējums: 0  [0]  0


Kādēļ šai serverī vīriešiem piedāvā tikai sievietes un otrādi? Vai tad visa pamatā tikai vecais, labais sex? KĀ iepazīties ar domubiedriem, ģimeni, piemēram(ne jau nu svingeriem, bet normāliem cilvēkiem), kam galvā un citur viss ir kārtībā, bērni izauguši, bet draugi zaudēti(dažādu iemeslu dēļ). Veci jau vēl neesam. Tikai jaunajiem liekas, ka mums jau smiltis birst, bet to, ka viens otrs divdesmitgadnieks ir pārākais smilšu pulkstenis, to pat nepamana... Tad kā ar jaunu sadaļu forumā "ĢIMENES CILVĒKIEM" ,vai kā savādāk??? Ļoti ceram, ka cienījamais ADMIN`S reaģēs, jo tā ir noteikta vecuma interesentu grupas vēlme. Axman.
Axman (70) 24.07.2006 17:01
Ziņoj.: 3
 
vērtējums: 0  [0]  0
Wings67 rakstīja:
Kā to saprast piedāvā? Kurā sadaļā kaut ko piedāvā? Man neviens neko nepiedāvā? Hmzzz? interesanti



Tā anketiņa sadaļā "Meklēt draugus"=Ctrl+V: ...Ģimenes stāvoklis: neprecējusies,precējusies,...š ­ķīrusies,...ir draugs,...ir bērni,...atraitne ...
Izglītība: ...studente,...skolniece utt.
Uguns (45) 12.08.2006 00:02
Ziņoj.: 58
 
vērtējums: 0  [0]  0
Axman (52) rakstīja:

Bilde
Kādēļ šai serverī vīriešiem piedāvā tikai sievietes un otrādi? Vai tad visa pamatā tikai vecais, labais sex? KĀ iepazīties ar domubiedriem, ģimeni, piemēram(ne jau nu svingeriem, bet normāliem cilvēkiem), kam galvā un citur viss ir kārtībā, bērni izauguši, bet draugi zaudēti(dažādu iemeslu dēļ). Veci jau vēl neesam. Tikai jaunajiem liekas, ka mums jau smiltis birst, bet to, ka viens otrs divdesmitgadnieks ir pārākais smilšu pulkstenis, to pat nepamana... Tad kā ar jaunu sadaļu forumā "ĢIMENES CILVĒKIEM" ,vai kā savādāk??? Ļoti ceram, ka cienījamais ADMIN`S reaģēs, jo tā ir noteikta vecuma interesentu grupas vēlme. Axman.


Jums taisnība...
uldisk (65) 13.08.2006 15:27
Ziņoj.: 723
 
vērtējums: 0  [0]  0
ja kādam nepieciešams nodalīties kādas sevišķās grupās- viss taču ir iespējams! es nezinu, vai ir vajadzīgs tik strikts iedalījums- ir taču iespējams izvēlēties pēc gaumes un interesēm- kaut vai forumā atverot tēmas utt. galu galā anketās jau var sarakstīt visu, ko sirds vēlas- neviena sistēma nebūs objektīva. Un dalījums vīriešos un sievietēs- vai šis princips nav jau no dabas iestādīts? cit lieta- ko kurš vēlas.
spogulis 13.08.2006 19:03
vērtējums: 0  [0]  0
Axman (52) rakstīja:

Bilde
Kādēļ šai serverī vīriešiem piedāvā tikai sievietes un otrādi? Vai tad visa pamatā tikai vecais, labais sex? KĀ iepazīties ar domubiedriem, ģimeni, piemēram(ne jau nu svingeriem, bet normāliem cilvēkiem), kam galvā un citur viss ir kārtībā, bērni izauguši, bet draugi zaudēti(dažādu iemeslu dēļ). Veci jau vēl neesam. Tikai jaunajiem liekas, ka mums jau smiltis birst, bet to, ka viens otrs divdesmitgadnieks ir pārākais smilšu pulkstenis, to pat nepamana... Tad kā ar jaunu sadaļu forumā "ĢIMENES CILVĒKIEM" ,vai kā savādāk??? Ļoti ceram, ka cienījamais ADMIN`S reaģēs, jo tā ir noteikta vecuma interesentu grupas vēlme. Axman.


draugus neatradīsi pēc šablona un vai vispār zini kas ir draugs (?)
Rasa50 13.08.2006 20:36
vērtējums: 0  [0]  0
Labajos vārdos par šo tēmu atradu šādus vārdus:
"Draugi - vienkāršs vārds , vai ne? Tas izskan katru dienu.Kas ir tavi draugi? Es kādreiz domāju, ka draugi ir tie cilvēki ar kuriem kopā es varēju smieties un runāties.Tagad es zinu, ka draugi nav tie cilvēki.Tie ir cilvēki, kas aizskar tavu sirdi.Tu varētu pavadīt stundas ar viņiem kopā vienkārši nedarot neko.Un tas tevi padarītu laimīgu.Tie ir cilvēki ar kuriem tu vari dalīties savos noslēpumos,viņi tev neliek mainīties.Viņi tevi pieņem tieši tādu kāds tu esi.Un jums ir daudz kas kopīgs - atmiņas, asaras, smiekli, smaidi.Jūs turaties kopā, jo mīlat viens otru.Draudzība ir dīvainākā un labākā lieta pasaulē.Mani draugi ir mana sirds, dvēsele, prieki, smiekli, asaras, mīlestība un mana dzīve ... "
JennY 21.09.2006 19:42
vērtējums: 0  [0]  0
labi teikts par tiem draugiem.. ..tikai man taadu veel nav....
double_g (42) 16.10.2006 16:58
Ziņoj.: 238
 
vērtējums: 0  [0]  0
Axman (52) rakstīja:
Wings67 rakstīja:
Kā to saprast piedāvā? Kurā sadaļā kaut ko piedāvā? Man neviens neko nepiedāvā? Hmzzz? interesanti



Tā anketiņa sadaļā "Meklēt draugus"=Ctrl+V: ...Ģimenes stāvoklis: neprecējusies,precējusies,...š ­ķīrusies,...ir draugs,...ir bērni,...atraitne ...
Izglītība: ...studente,...skolniece utt.


Neviens jau neliedz meklēt pēc interesēm, ja ir vēlme atrast domubiedrus. Ne jau pēc ģimenes stāvokļa domubiedrus meklē ( manuprāt )
JOHO3 (46) 14.11.2006 16:15
Ziņoj.: 1
 
vērtējums: 0  [0]  0

Uz augšu  

 
* Ziņojumus var rakstīt tikai piereģistrētie lietotāji
Piereģistrēties

  © faces.eu Rakstīt mums