Iepazīšanas mērķis
Dzīves vieta
Vecums no
līdz
Meklēt
English
Deutch
Français
Español
Italiano
Русский
Latviski
Tumšais fons
Izvēlne
Reģistrācija
Mani draugi
Mana anketa
Mani pieraksti
Manas grāmatzīmes
Mani viesi
Meklēt draugus
Asprātis
Forums
Forums : Ieteikumi un sūdzības : fotogrāfijas maiņa
narcisiite 27.09.2006 13:17
vērtējums: 0  [0]  0
kāpēc nevar nomainīt svu fotogrāfiju!!! Kad manu parādās jaunā, bet kad nospiežu ielādēt pēc tam viss ir pa vecam???
Laaciic 27.09.2006 13:18
vērtējums: 0  [0]  0
nospied F5
narcisiite 27.09.2006 13:21
vērtējums: 0  [0]  0
Ketinja (28) rakstīja:
nospied F5


thank you!!!
Laaciic 27.09.2006 13:43
vērtējums: 0  [0]  0
narcisiite (17) rakstīja:
Ketinja (28) rakstīja:
nospied F5


thank you!!!


YW
sheiiila 28.09.2006 21:58
vērtējums: 0  [0]  0
un kapeec es nevaru pievienot bildi..man rada nav faila nosaukuma..kapec taa?
Lil_butterfly (33) 12.10.2006 14:34
Ziņoj.: 6
 
vērtējums: 0  [0]  0
man $eit ir albumaa tikai 3 bildes, bert vairaak arii nevaru nevienu ielaadeet (bilzhu formaats jpg un izmeers arii normaals - aptuveni 3Mb)! laadee, laadee kaadu laiku, un tad peek$nji pasaka, ka "page cannot be displayed" (nju tas pats logs, kur$ parasti uzmetas, kad nevar kaadu maajslapu atrast). Esmu meegjinaajusi desmitiem reizhu ielaadeet kaadu jaunu foto, bet kaa nesanaak, taa nesanaak . Vai kaads luduzu vart pateikt, kas par vainu?
double_g (42) 13.10.2006 12:09
Ziņoj.: 238
 
vērtējums: 0  [0]  0
Lil_butterfly (16) rakstīja:
man $eit ir albumaa tikai 3 bildes, bert vairaak arii nevaru nevienu ielaadeet (bilzhu formaats jpg un izmeers arii normaals - aptuveni 3Mb)! laadee, laadee kaadu laiku, un tad peek$nji pasaka, ka "page cannot be displayed" (nju tas pats logs, kur$ parasti uzmetas, kad nevar kaadu maajslapu atrast). Esmu meegjinaajusi desmitiem reizhu ielaadeet kaadu jaunu foto, bet kaa nesanaak, taa nesanaak . Vai kaads luduzu vart pateikt, kas par vainu?


Visdrīzākais jūsu interneta pieslēgums ir pārāk lēns, lai ielādētu tik liela izmēra attēlu. Iespējamie risinājumi:
pamēģiniet ielādēt šo attēlu citā diennakts laikā, kad internets ir ātrāks.
samazināt attēla izmērus vai kvalitāti, lai faila izmērs kļūtu mazāks.
pecinka (34) 13.10.2006 18:31
Ziņoj.: 17
 
vērtējums: 0  [0]  0
double_g (25) rakstīja:
Lil_butterfly (16) rakstīja:
man $eit ir albumaa tikai 3 bildes, bert vairaak arii nevaru nevienu ielaadeet (bilzhu formaats jpg un izmeers arii normaals - aptuveni 3Mb)! laadee, laadee kaadu laiku, un tad peek$nji pasaka, ka "page cannot be displayed" (nju tas pats logs, kur$ parasti uzmetas, kad nevar kaadu maajslapu atrast). Esmu meegjinaajusi desmitiem reizhu ielaadeet kaadu jaunu foto, bet kaa nesanaak, taa nesanaak . Vai kaads luduzu vart pateikt, kas par vainu?


Visdrīzākais jūsu interneta pieslēgums ir pārāk lēns, lai ielādētu tik liela izmēra attēlu. Iespējamie risinājumi:
pamēģiniet ielādēt šo attēlu citā diennakts laikā, kad internets ir ātrāks.
samazināt attēla izmērus vai kvalitāti, lai faila izmērs kļūtu mazāks.


vai ari tu to bildi partaisi uz paint vai citas bilzu redektora programmas (tas butu nogriezt tai bildej kadu milimetru no kadas mala un ta atmina samazinasies) un tad tu mierigi varesi vimu ielikt sava fotoalbuma.
Lil_butterfly (33) 17.10.2006 18:38
Ziņoj.: 6
 
vērtējums: 0  [0]  0
pld

Uz augšu  

 
* Ziņojumus var rakstīt tikai piereģistrētie lietotāji
Piereģistrēties

  © faces.eu Rakstīt mums